Oferta

Stosowanie MSR/MSSF

Ustawa o rachunkowości określa, które podmioty mogą dobrowolnie stosować MSR. Zanim jednak jednostka zdecyduje się na przejście na MSR, powinna poznać korzyści oraz trudności z tym związane.

Więcej

Rozporządzenie w sprawie OC

Rozporządzenie określa szczegółowy zakres ubezpieczenia obowiązkowego, o którym mowa w art. 50 ust. 1 i 2 ustawy, termin powstania tego obowiązku oraz minimalną sumę gwarancyjną.

Więcej

Oferta » Szkolenia

Oferujemy usługi doradcze i szkoleniowe z zakresu sprawozdawczości finansowej i rachunkowej, z dziedziny wyceny i strategii, a takze zarządzania zasobami ludzkimi. W obliczu dynamicznie zmieniającego się środowiska służymy swoją wiedza i doświadczeniem -  wiemy, jak ważne jest podnoszenie kwalifikacji i stałe aktualizowanie stanu wiedzy. Podstawy do zaistnienia tych czynników - strategicznych w budowaniu pozycji na rynku zapewnić może udział w szkoleniach i seminariach.

Nasza spółka posiada doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrę, stawia również na młodzież cały czas prowadząc programy praktyk i staży dla młodych ludzi, wprowadzając ich w świat finansów. Posiadamy duże doświadczenie w pracy z młodymi osobami wiążącymi swoją przyszłą karierę zawodową w księgowości realizując od początku działalności Spółki programy praktyk i staży dedykowane studentom oraz absolwentom. W ciekawy i -  co ważne - praktyczny sposób wprowadzamy młodych ludzi w działalność spółki angażując ich przy ambitnych i interesujących projektach w dziale księgowości i konsultingu.